הלוואה לעסקים קטנים בערבות מדינה

כשאתם זקוקים לכספים כדי להקים את העסק שלכם או כדי להניע אותו קדימה, אין זה מספיק ללכת לבנק כדי לבקש כסף לעסק שלכם, או הלוואה לעסקים קטנים בערבות מדינה מבלי לקבל הכנה לכך. יש להבין כיצד הוא עובד כדי לגייס לטובת העסק שלכם את הכסף הזול והאשראי הנוח ביותר שתוכלו לגייס, ולהגיש בקשה שמנוסחת כך שתאושר. בדיוק לשם כך קיימת חברת ניהול נכון שעושה זאת למענכם. 98% הצלחה בקבלת הלוואות בערבות מדינה בזכות הניסיון והידע של אמיר פרידברג שהקים את ניהול נכון למענכם.

מהי הלוואה לעסקים קטנים בערבות מדינה?

ישנם כמה מיתוסים ועובדות שלא ברורים לאנשים ששמעו על הלוואה בערבות המדינה ולא ברור להם בדיוק איך זה עובד.

 • הלוואה, לא מענק – ההלוואה ניתנת על ידי הקרן לעסקים קטנים בערבות מדינה והיא אינה מענק. יש להחזיר אותה עד תומה.
 • שיעור הערבות של המדינה – המדינה ערבה לסכום של עד 75% מההלוואה לעסקים קיימים, ועד 90% מההלוואה לצורך הקמת עסק חדש. את היתר משלים היזם.
 • הלוואה לעסקים קטנים בערבות המדינה ניתנת על ידי בנקים שהוסמכו לכך על ידי המדינה, בריבית נוחה ונמוכה מהריבית המקובלת לעסקים.
 • כל עסק שעומד בתנאי היסוד רשאי להגיש בקשה. לא כל עסק שמגיש בקשה לקבלת הלוואה לעסקים קטנים בערבות מדינה אכן נענה בתשובה חיובית.
 • ההלוואה מיועדת להרחבת העסק, לפיתוחו, להקמת עסק, להגדלת הפעילות העסקית שלו והיא מיועדת לעסקים שמוגדרים קטנים ובינוניים.
 • ההלוואה אינה מיועדת לעסקים מוגבלים ולכן אי אפשר להיעזר בה להחזרת חובות.
 • אופן הגשת הבקשה לקבלת הלוואה קובע ברוב המקרים אם היא תתקבל או לא. עסק יכול לעמוד בתנאים ואף להיות רווחי ומצליח, אולם קשיים בניסוח והגשת הבקשה להלוואה עלולים לגרום לדחייתה.

ייעוץ וליווי נחוצים לצורך קבלת ההלוואה

חברה מקצועית לניהול הלוואות מתמחה גם בהגשת בקשות לקבלת הלוואה לעסקים קטנים בערבות מדינה והיא מציגה שיעור גבוה של הצלחות באישור הבקשות. אנשי מקצועי מיומנים מלווים את העסק שלכם מרגע ההגשה של הבקשה ועד קבלת התשובה, ומסייע לכם לקבל תשובה חיובית לקבלת הלוואה בערבות מדינה.

מעוניינים להגיש בקשת הלוואה לעסקים קטנים בערבות מדינה? בראש ובראשונה, יהיה עלייכם לבדוק את זכאותכם לקבלת ההלוואה. במידה והעסק שבבעלותכם עומד בקריטריונים השונים לקבלת ההלוואה, בקשתכם תבחן. כדי לגייס את ההלוואה ולקבל את האישור עבורה, אנו מזמינים אתכם לפנות אל "ניהול נכון" בבעלותו של אמיר פרידברג – יועץ עסקי בעל ניסיון של למעלה מ-30 שנה בתחום גיוס האשראי, ליווי עסקי וניהול כספים במיקור חוץ. לאורך פגישת הייעוץ נדון יחדיו בפנייתכם ונבנה תכנית פעולה מוצלחת המותאמת אישית עבורכם.

 

מה חשוב לדעת על הלוואה לעסקים קטנים בערבות מדינה?

מתכננים להקים עסק? בבעלותכם עסק קטן בעל מחזור מכירות של עד כ-6 מיליון שקלים בשנה? יש באפשרותכם לגייס מימון באמצעות קבלת הלוואה מהקרן בערבות המדינה לעסקים קטנים. ההלוואה מבוצעת ע"י אחד מהבנקים שזכו במכרז של המדינה. ההלוואה, אם תאושר היא לטווח ארוך, כאשר בדומה להלוואות מסחריות אחרות, מתחייב בעל העסק להחזיר את ההלוואה בתשלומים חודשיים לאחר חצי שנת גרייס (ריבית בלבד).

אחד ההבדלים העיקריים בין קבלת הלוואה בערבות המדינה לבין סוגי הלוואות מסחריות מהבנקים הוא בין היתר, בעובדה שהבנק דרכו מתבצעת ההלוואה מקבל את ביטחון בדמות של ערבות המדינה לעבור מרבית הסכום שלה. 

גם אתם מעוניינים להגיש בקשה להלוואה בערבות המדינה? נפרט להלן מספר הדגשים מרכזיים שעליכם לדעת:

 • סכום ההלוואה המקסימלי עבור עסקים בהקמה הינו 500,000 ₪.
 • הסכום המקסימלי לעסקים בהקמה הוא 8% ממחזור מהכירות השנתי או 500,000 ₪, הגבוה מבניהם. כלומר, חברות שמחזור המכירות שלהם עבר 7 מיליון ₪ יקבלו עד 8% מהמחזור.
 • תהליך של הגשת הבקשה עד לאישורה יכולה לנוע בין שלושה שבועות עד חודש לכל היותר. זאת, בהתאם לגוף אליו הוגשה הבקשה להלוואה.
 • הביטחונות אותם עליכם להפקיד עבור ההלוואה יגיעו עד לגובה של 25% מסכום ההלוואה שאושר.
 • את ההלוואה ניתן לפרוס לפרק זמן של עד 5 שנים.

 

לגייס את ההלוואה בהצלחה

כדי להגיש את הבקשה ולהבטיח כי היא תאושר, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל אמיר פרידברג, אשר בבעלותו החברה "ניהול נכון". אמיר, שמגיש הלוואות כאלו כבר שנים רבות וזו המומחיות שלו יסייע לכם להגיש את הבקשה תוך אבחון מקיף של העסק שלכם לצד הצגת המסמכים הדרושים לקבלת ההלוואה.

קבע פגישת ייעוץ חינם לליווי מקצועי לעסק שלך

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל